* By loading the video, you accept Google's privacy policy. Learn more.
| Delivery Year | 2020 |
| L. O. A. | 17 m |
| L. W. L. | 15,83 m |
| Beam | 5.02 m |
| Draft | 2,55 m |
| Displacement | 24.96 t |
| Naval Architect | judel/vrolijk & co |
| Exterior Designer | judel/vroljik & co |
| Interior Designer | Wetzels Brown Partners |
| Shipyard | Contest Yachts |