* By loading the video, you accept Google's privacy policy. Learn more.
| Delivery Year | 2019 |
| L. O. A. | 8.20 m |
| Beam | 2.25 m |
| Draft | 0,60/ 1,40 m |
| Displacement | 1.20 t |
| Ballast | 340 Kg |
| Naval Architect | judel/vrolijk & co |
| Exterior Designer | judel/vroljik & co |
| Interior Designer | judel/vroljik & co |
| Shipyard | Green Boats |