* By loading the video, you accept Google's privacy policy. Learn more.
| Delivery Year | 2019 |
| L. O. A. | 20.52 m |
| L. W. L. | 19,20 m |
| Beam | 5.45 m |
| Draft | 3,30 m |
| Ballast | 9,30 t |
| Naval Architect | judel/vrolijk & co |
| Interior Designer | Design Unlimited |
| Shipyard | Baltic Yachts |