* By loading the video, you accept Google's privacy policy. Learn more.
| Delivery Year | 2022 |
| L. O. A. | 15.20 m |
| Beam | 4.90 m |
| Draft | 2,35 m |
| Displacement | 22.90 t |
| Naval Architect | judel/vrolijk & co |
| Exterior Designer | judel/vroljik & co |
| Shipyard | Contest Yachts |
| Engine | Yanmar 110hp, 81kW |