* By loading the video, you accept Google's privacy policy. Learn more.
| Delivery Year | 2021 |
| L. O. A. | 44.60 m |
| L. W. L. | 41,80 |
| Beam | 9.35 m |
| Draft | 3,40/ 5,90 m |
| Displacement | 172 t |
| Naval Architect | judel/vrolijk & co |
| Exterior Designer | judel/vroljik & co |
| Interior Designer | judel/vroljik & co |
| Shipyard | Baltic Yachts |