* By loading the video, you accept Google's privacy policy. Learn more.
| Delivery Year | 2020 |
| L. O. A. | 10.30 m |
| L. W. L. | 9,14 m |
| Beam | 3.28 m |
| Draft | 2,20 m |
| Displacement | 2.80 t |
| Ballast | 0,94 t |
| I | 12,20 m |
| J | 4,10 m |
| P | 12,00 m |
| E | 3,90 m |
| Naval Architect | judel/vrolijk & co |
| Exterior Designer | judel/vrolijk & co |
| Interior Designer | judel/vrolijk & co |
| Number of Cabins | 2 |
| Shipyard | Dehler Yachts |
| Classification | Dehler 30 OD |