* By loading the video, you accept Google's privacy policy. Learn more.
| Delivery Year | 2018 |
| L. O. A. | 11.99 m |
| Beam | 4.10 m |
| Draft | 1,95/ 2,55 m |
| Displacement | 6.50 t |
| Naval Architect | judel/vrolijk & co in conjuction with Bente Yachts |
| Exterior Designer | judel/vrolijk & co in conjuction with Bente Yachts |
| Interior Designer | judel/vrolijk & co in conjuction with Bente Yachts |
| Number of Cabins | 4 |
| Shipyard | Yacht Service s.p.o Poland |