The high performance speed cruiser j/v74` - Nyumba - **Teaser** from Anthony Venitis on Vimeo.
jv74 NYUMBA - For Sale from Max Minarek on Vimeo.
| Baujahr | 2017 |
| Länge über alles | 24,40 m |
| Breite | 5,65 m |
| Tiefgang | 5,00 m |
| Naval Architect | judel/vrolijk & co |
| Exterior Designer | judel/vroljik & co |
| Interior Designer | judel/vroljik & co/ Adriana Monk |
| Werft | PCT |